Викуп товару в Китаї

Завдяки послузі викупу товару від компанії ASIA CARGO ви позбавляєтеся організаційних турбот, пов'язаних із замовленням, доставкою та отриманням китайського товару, а також максимально скоротите термін доставки.


Компанія ASIA CARGO надійний посередник для викупу товару в Китаї

 

Обсяги китайського ринку не можна порівняти з можливостями інших регіонів. Тут можна знайти абсолютно все і навіть більше. Причин, з яких багато підприємців купують товар у Піднебесній, є дещо величезним асортиментом, широким ціновим діапазоном, унікальністю пропозицій.

Ключовим пунктом угоди є викуп товару. Дуже важливо щоб цим займалися професіонали.

Компанія AsiaCargo давно та успішно співпрацює з усіма китайськими товарними майданчиками, гарантуючи надійний та швидкий викуп.

 

Що таке викуп із китайських майданчиків і чим він корисний?

 

Заради об’єктивності слід зазначити, щоб покупка була зручною і вигідною, викуп необхідно доручити фахівцям, які на практиці знайомі з нюансами ведення бізнесу в Китаї і добре розуміються на законодавстві цієї країни.

По суті, покупець делегує «повноваження» з придбання товару, що його цікавить посереднику. А він, у свою чергу, відповідає за весь процес загалом, включаючи заявку на викуп та доставку товару з Китаю.

Сервіс максимально корисний для представників малого бізнесу зі швидким оборотом, сферами послуг та приватних осіб.

 

Доставка товару з Китаю та її етапи

 

До переліку послуг компанії AsiaCargo входять як купівля, так і доставка товару. Найчастіше виділяють три основні етапи з купівлі товарів у Китаї:

  1. Підготовка
  2. Вікуп
  3. Доставка

Всі ці етапи складаються з кількох важливих підпунктів, тому на кожному необхідно зупинитися окремо.

 

Потрібні товари з Alibaba, Tmall, 1688?
Не витрачайте час на пошук посередників, зверніться до нас сьогодні!

 

Заказать услугу

Имя и фамилия

Email

Номер телефона

ОСНОВНІ ЕТАПИ З ВИКУПУ З ОСНОВНИХ ІНТЕРНЕТ МАЙДАНЧИК КИТАЮ:

 

Етап №1 – Підготовка

Вибравши потрібний товар в інтернет-магазині, покупець має чітко вказати:

  • Найменування товару (детальний опис основних характеристик та інших технічних даних, які допоможуть посереднику знайти найбільш відповідного виробника/постачальника/продавця);
  • Фотографії або посилання на подібні/схожі товари;
  • Кількість товару, що треба купити;
  • Приблизну вартість за партію чи одиницю товару.
    На цьому «обов’язки» клієнта завершено, і в справу вступають співробітники нашого підприємства, що перебувають у Китайській Народній Республіці.

Етап №2 – Викуп товару

Компанія працює безпосередньо, без посередників. Оформлення замовлення на товарних майданчиках Alibaba.com, Tmall.com, 1688.com відбувається у постачальника.

Послуга з викупу передбачає проведення візуальної перевірки товару. Перевіряється цілісність упаковки, а також відсутність/наявність зовнішніх пошкоджень та подряпин. Крім того, з’ясовується відповідність всіх інших параметрів замовлення (кількість, колір, фактура тощо).

Якщо потрібно перевірка технічних характеристик та специфікації товару, ми проведемо додатковий технічний аудит.

Етап №3 – Доставка

Наявність власних транзитних складів на китайській території, на які надходить викуплена продукція, вигідно відрізняє AsiaCargo від інших транспортних фірм. Цей кейс сприяє грамотній організації логістики КНР.

Саме на складах (хабах) компанії відбувається консолідація вантажів для подальшого їхнього відправлення одержувачам.

Найпоширеніший спосіб доставки товару в Україну, Росію та США – збірний контейнер. Він дозволяє відправнику ефективно використовувати вантажний простір, а покупцям – суттєво економити.

 


Завдяки послузі викупу товару від компанії ASIA CARGO ви позбавляєтеся організаційних турбот, пов’язаних із замовленням, доставкою та отриманням китайського товару, а також максимально скоротите термін доставки.

 


Чому варто скористатися послугами AsiaCargo?

 

Більшість торгових угод у Китаї проводяться державною мовою. Лінгвістичні тонкощі настільки відчутні, що нерідко стають причиною нерозуміння. Співробітники AsiaCargo легко долають цей бар’єр, забезпечуючи ефективні переговори із постачальниками.

Безперечною перевагою доставки товарів з Китаю є ціна. Вартість навіть унікального та ексклюзивного товару буде на порядок нижчою.

Що ж до швидкості викупу, то вона приємно Вас здивує. Всього одна календарна доба – стільки часу займе викуп Вашого вантажу з китайського інтернет-майданчика. Покупець заощаджує не лише кошти, а й свій час.

Точнісінько розрахувати вартість викупу товару допоможуть менеджери AsiaCargo. Сплатити замовлення можна у національній валюті.

Выкуп товара

Как заказать выкуп товара?
Для этого необходима выслать на имейл info@asia-cargo.net файл заказа. Он может быть составлен в произвольной форме, но мы рекомендуем воспользоваться нашим шаблоном. В файле заказа нужно указать ссылку на товар на площадке taobao.com или 1688.com, количество  товара, стоимость, цвет, размер и любые другие важные характеристики.
Сколько времени занимает выкуп товара?
Сам процесс оплаты товара занимает считанные минуты. Но вот доставка по Китаю может растянуться  до  недели. На это влияет степень удаленности продавца от наших складов ( он может находится в другой провинции), выбранная для доставки курьерская службы ( их более 30, но мы рекомендуем выбирать https://www.sf-express.com/cn/en/), наличие праздников, погодные условия и тп. Также нельзя забывать про человеческий фактор, продавец может быть просто нерасторопным или безответственным.  В таких случаях наши менеджеры периодически напоминают о необходимости собрать наш заказ. Но все это крайние случае, как правило, большая часть заказа собирается на складе за 2-3 дня.
Сколько стоит выкуп и доставка товара?
Стоимость услуги выкупа составляет 5% от цены товара, но не менее 50$. То есть, если товар стоит 120$, услуга выкупа 5% - 6$, но оплатить нужно будет 50$. Что касается стоимости доставки товара, то рассчитать ее можно будет только зная вес и размер упаковки, а также способ  доставки.
Что нужно для оформления выкупа товара?
Этот вопрос дублирует первый - Как заказать выкуп товара? Мы бы его убрали или перефразировали.
Этапы выкупа товара в Китае
Выкуп товара в Китае можно разбить на несколько этапов. Первое это заполнение клиентом бланка заказа. Получив его, наш менеджер связывается с продавцом, узнает наличие товара, добавляет товар в корзину и выводит общую сумму за товар и его доставку по Китаю. После этого клиенту необходимо перевести деньги за товар, чтобы мы могли его выкупить. Выкупив товар и получив его на складе, мы высылаем фото, если необходимо короткое видео, чтобы клиент мог удостовериться что он получит именно то, что заказывал. Дальше товар упаковывается, взвешивается и рассчитывается его стоимость доставки. И только после того, как клиент подтвердит способ доставки и его стоимость, мы отправляем груз из Китая. За доставку расчет производится уже при получении груза клиентом.Контакты

Адрес склада в Китае


© Copyright 2024 ASIA CARGO. Все права защищены